یکی از دغدغه های مدیران و کارشناسان خرید و تدارکات کالا ، نگرانی از بابت حجم زیاد تبادل اطلاعات مختلف در فرآیند خرید کالا با فروشندگان و تامین کنندگان می باشد این موضوع می تواند به شدت بروی زمان تامین و کیفیت کالا تاثیر بگذارد . با استفاده از ابزار مناسب نرم افزاری می توان به سادگی و با استفاده از آخرین تکنولوژی های فناوری اطلاعات و ارتباطات در کمترین زمان ممکن با تعداد زیادی از تامین کنندگان و فروشندگان کالا این تبادل اطلاعات را بدون صرف وقت و انرژی زیاد انجام داد.
همچنین از چالش های دیگر کارکنان و مدیران حوزه خرید و تدارکات ، پاسخگویی به متقاضیان و مدیران سازمان خود در خصوص اطلاعات مراحل مختلف خرید کالا و یا آخرین وضعیت سفارش یا درخواست خرید می باشد که با توجه به تعداد زیاد پرونده های خرید ، عمدتاً مدیریت اطلاعات زیاد در یک فرآیند طولانی ، چالش بزرگی به حساب می آید و بدون استفاده از نرم افزار مناسب بیشتر به کابوسی برای مدیران و کارکنان حوزه خرید تدارکات تبدیل خواهد شد.

نرم افزار خرید و تدارکات
نرم افزار خرید و تدارکات

یک فرصت ویژه

ما این نوید را به شما می دهیم که با استفاده از نرم افزار خرید و تدارکات پیمانه ، ضمن ایجاد یک اتوماسیون گردش اطلاعات در حوزه تدارکات ، انجام فرآیندهای خرید کالا با امکانات متنوع زیر برای شما امکان پذیر می گردد:

 • امکان ایجاد فرآیندهای گوناگون برای روش های مختلف خرید
 • امکان تغییر در ترتیب و تعداد مراحل فرآیند خرید
 • امکان ارسال پرونده به واحد یا کاربران مختلف
 • امکان تعریف دسترسی برای ارسال پرونده
 • امکان تایید فرم های اطلاعاتی در فرآیند خرید با هدف جلوگیری از تغییر اطلاعات
 • امکان مشاهده نمودار آخرین وضعیت و گردش خرید کالا
 • تعیین وضعیت لحظه ای فرآیند خرید کالا به صورت خودکار
 • امکان دریافت درخواست های خرید از سامانه انبار
 • امکان اطلاع رسانی در مراحل مختلف فرآیند خرید با تامین کنندگان و فروشندگان از طریق پیامک و ایمیل
 • امکان برنامه ریزی و دریافت هشدار درصورت عدم انجام به موقع فعالیت ها
 • امکان الصاق مستندات مربوطه به هر مرحله
 • امکان ارائه صورتجلسات گشایش پاکات فنی و قیمت
 • امکان ارزیابی های کیفی و فنی
 • امکان محاسبه قیمت تراز شده پیشنهادی
 • امکان ارائه گزارش و نمودارهای متنوع مراحل مختلف فرآیند
 • امکان دریافت و ارائه اسناد استعلام خرید یا مناقصه خرید و ارائه پیشنهادات مالی و فنی به صورت آنلاین
 • امکان تعریف فرآیندهای اخذ پیشنهادات فنی و مالی به دلخواه کاربر
 • امکان دریافت تضمین شرکت در مناقصه خرید بصورت پرداخت آنلاین ، فیش واریزی و ضمانت نامه بانکی
 • امکان برنامه ریزی جهت مدیریت دریافت مستندات و اطلاعات مورد نیاز در فرآیند اخذ پیشنهاد
 • امکان ارائه رسید شرکت در معامله به تامین کنندگان و شرکت کنندگان
 • امکان گشایش پاکات فنی و مالی و رمز گشایی از داده های پیشنهادی براساس رمز پویای پیامکی
 • امکان تهیه صورتجلسه گشایش پیشنهادها در قالب مورد نظر کارفرما
 • امکان انجام ارزیابی شکلی ، کیفی و فنی استعلام و مناقصه
 • امکان کنترل و محاسبه قیمت تراز شده براساس امتیاز فنی
 • امکان بازگشایی پاکات براساس صورتجلسه های نرخ تسعیر ارز جهت معاملات ارزی
 • امکان دعوت از تامین کنندگان در هر دو نوع برگزاری عمومی و محدود
 • امکان انصراف از شرکت در استعلام برای تامین کنندگان با ذکر دلیل
 • امکان انجام پرسش و پاسخ با تامین کنندگان بصورت آنلاین در فرآیند خرید
 • امکان ارسال پرسش تامین کننده جهت مدیران و کارشناسان متقاضی و دریافت و ارائه پاسخ به تامین کننده
نرم افزار خرید و تدارکات
نرم افزار خرید و تدارکات

اتوماسیون گردش اطلاعات

ارائه پیشنهاد مالی امن

ارتباط آنلاین و موثر با تامین کنندگان

دستیابی سریع به اسناد

انجام فرآیند خرید مکانیزه

نرم افزار خرید و تدارکات

برخی مشتریان نرم افزار خرید و تدارکات

تابلوی افتخارات

20+سال سابقه
50+مشتری
1000+کاربر
100000+پیمانکار و تامین کننده

نظرات مشتریان پیمانه

میخواهید یک جلسه دموی رایگان نرم افزار خرید و تدارکات را برای شما تنظیم کنیم؟

اجازه دهید در یک جلسه حضوری و یا غیرحضوری به شما نشان دهیم نرم افزار خرید و تدارکات چگونه سبب افزایش کارایی و کاهش هزینه‌ها در سازمان شما خواهد شد.

پیمانه
پیمانه
نرم افزار خرید و تدارکات

آماده برقراری ارتباط موثر و آسان با فروشندگان و تامین کنندگان کالا و مدیریت اطلاعات فرآیند خرید و تدارکات کالا هستید؟

1

تماس با مشاوران فروش

همدیگر را بشناسیم و مشخص کنیم با چه مشکلاتی روبرو هستیم تا ما یک پیشنهاد خاص به شما ارائه کنیم.

2

ارائه محصول و تجربه مشتریان قبلی

ما برای شما یک جلسه نمایش نرم افزار برنامه ریزی می کنیم تا با قابلیت های نرم افزار قراردادها و تجربیات سازمان های استفاده کننده از آن آشنا شوید.

3

ارائه پیشنهاد و خرید

بر اساس دریافت نیازمندیهای شما در جلسه، پیشنهاد مالی مشخص و شرح خدمات قرارداد را برایتان ارسال می کنیم و درنهایت قرارداد خرید نرم افزار منعقد می گردد.

برقراری ارتباط موثر و آسان با فروشندگان و تامین کنندگان کالا و مدیریت خرید و تدارکات داخلی و خارجی

نرم افزار خرید و تدارکات به منظور پوشش فرآیند های خرید کالا شامل خرید های جزء ، متوسط و عمده ، از زمان دریافت یا ثبت درخواست خرید (indent) تا پایان تعیین خریدار و مدیریت تاییدات و اقدامات واحدهای اجرایی در این فرآیند ، طراحی گردیده است. در نرم افزار خرید و تدارکات ماژول گردش کار جهت مدیریت اقدامات در فرآیند خرید کالا ، تعریف واحدهای اجرایی فرآیند ، تعیین آخرین وضعیت خرید و مدیریت تاییدات و اقدامات با قابلیت متنوع امکان پذیر می باشد . همچنین امکان ارائه گزارشات و آمارهای مدیریتی از مراحل مختلف فرآیند در نرم افزار خرید و تدارکات فراهم می باشد .

نرم افزار خرید و تدارکات
نرم افزار خرید و تدارکات

ارائه پیشنهاد های مالی خرید بصورت برخط:

همچنین در نرم افزار خرید و تدارکات به منظور سهولت و تسریع در اخذ پیشنهاد های فنی و مالی بصورت غیر حضوری و کاملا مکانیزه طراحی گردیده است . که برای این منظور ابتدا لازم است تامین کنندگان در سامانه آنلاین نرم افزار خرید و تدارکات ثبت نام نمایند و پس از تایید ثبت نام با دریافت نام کاربری و کلمه عبور از نرم افزار خرید و تدارکات امکان ورود به نرم افزار خرید و تدارکات را خواهند داشت. پس از ورود به نرم افزار خرید و تدارکات تامین کننده از خرید های در حال انجام مطلع شده و می توانند اسناد مناقصه و استعلام خرید را دریافت و براساس شرایط موجود در معاملات شرکت نماید . در این مرحله چنانچه حائز شرایط ارائه پیشنهاد در این معامله باشد می بایست برای تمام یا برخی از کالا های موجود در معامله که قصد ارائه پیشنهاد مالی را دارد در نرم افزار خرید و تدارکات اقدام به درج اطلاعات قیمت پیشنهادی و تضامین درخواستی نماید و درنهایت پیشنهاد خود را از طریق نرم افزار خرید و تدارکات جهت کارفرما ارسال نماید .
ما در نرم افزار خرید و تدارکات به منظور حفظ امنیت و عدم افشا پیشنهادها ، اقدام به رمز نگاری داده های ثبت شده در نرم افزار خرید و تدارکات می نماییم تا تنها در موعد گشایش پیشنهاد ها به روشی که در ادامه تشریح شده توسط نرم افزار خرید و تدارکات پیشنهاد های رمز نگاری شده قابل گشایش و مشاهده گردد .

نرم افزار خرید و تدارکات
نرم افزار خرید و تدارکات

گشایش پیشنهادات شرکت کنندگان بصورت مکانیزه و برخط :

با توجه به اینکه پیشنهادات فنی و مالی توسط تامین کنندگان بصورت آنلاین و از طریق نرم افزار خرید و تدارکات ارسال می گردد در موعد مقرر با تشکیل جلسه گشایش پاکات ، در صورت حصول شرایط گشایش پیشنهادات که شامل به حد نصاب رسیدن شرکت کنندگان و حاضرین در جلسه کمیسیون مربوطه می باشد امکان گشایش پیشنهادات شرکت کنندگان بصورت مکانیزه با قابلیت حضور یا غیر حضوری توسط اعضا کمیسیون فراهم می گردد . روش کار به این صورت است که پس از مشخص شدن اعضا کمیسیون حاضر در جلسه ، نرم افزار خرید و تدارکات با ارسال رمز پویا جهت اعضاء از طریق پیام کوتاه و دریافت کد های مربوطه وثبت آن در نرم افزار خرید و تدارکات ، اقدام به رمز گشایی دادهای ارسالی توسط تامین کنندگان می نماید و در نهایت نرم افزار خرید و تدارکات قابلیت ارائه انواع صورتجلسه های گشایش پیشنهاد بر اساس قالب مورد نظر کارفرما و با امکان مقایسه قیمت ها را خواهد داشت . همچنین امکان تنظیم انجام بازگشایی پاکات توسط کمیسیون های معاملات متعدد براساس نوع معاملات جزء یا متوسط وجود دارد.

ارائه پیشنهاد های فنی خرید بصورت برخط :

در نرم افزار خرید و تدارکات به منظور دریافت اسناد استعلام توسط شرکت کنندگان و درنهایت ارائه پیشنهادات فنی ، امکانات متعددی در نظر گرفته شده است . بدین منظور پس از فراهم شدن مقدمات انجام خرید کالا با استفاده از امکانات نرم افزار خرید و تدارکات اقدام به اطلاع رسانی به شرکت کنندگان در استعلام از طریق پیامک ، ایمیل و یا انتشار فراخوان یا دعوتنامه جهت مراجعه به بخش آنلاین برگزاری معاملات موجود در نرم افزار خرید و تدارکات به منظور طی کردن مراحل دریافت و ارائه پیشنهاد می گردد. در این مرحله تامین کنندگان پس از ورود به بخش آنلاین نرم افزار خرید و تدارکات از خرید های در حال انجام مطلع شده و می توانند اسناد معاملات را دریافت و براساس شرایط موجود در معاملات شرکت نمایند.
تامین کننده چنانچه قصد شرکت در معامله و ارائه استعلام فنی را داشته باشد براساس شرایط در نظر گرفته شده از سوی کارفرما می بایست کلیه مراحل شرکت در استعلام یا مناقصه را طی نموده و در مرحله ارائه پیشنهاد فنی ، اقدام به بارگزاری پیشنهاد استعلام فنی خود در نرم افزار خرید و تدارکات نماید که به صورت آپلود یک یا چند فایل امکان پذیر است و در نهایت از طریق نرم افزار خرید و تدارکات برای کارفرما ارسال نماید.

پرسش و پاسخ با تامین کننده بصورت برخط:

همچنین با توجه به حجم بالای موارد ارتباط با تامین کنندگان در فرآیند خرید کالا و با هدف سهولت در انجام پرسش و پاسخ با تامین کنندگان در نرم افزار خرید و تدارکات امکاناتی در نظر گرفته شده است . به این شکل که به منظور شفاف سازی و رفع ابهام در اسناد خرید ، در نرم افزار خرید و تدارکات بخش پرسش و پاسخ با تامین کننده بصورت آنلاین و برخط ، در قالب ماژول ارتباط با تامین کنندگان بر بستر وب تهیه گردیده است تا تامین کنندگان داخلی و خارجی بتوانند از این درگاه ارتباطی با واحد تدارکات در ارتباط باشند .
ماژول ارتباط با تامین کنندگان در نرم افزار خرید و تدارکات جهت ارتباط کارشناسان تدارکات با سایر واحد های متقاضی جهت پاسخگویی سریع و افزایش رضایتمندی شرکت کنندگان در استعلام خرید ، طراحی گردیده است و به صورت کلی در نرم افزار خرید و تدارکات امکان ارسال پرسش و پاسخ و گردش پیام ها بین کارشناسان سازمان را فراهم می نماید .کارشناسان تدارکات در زمان دریافت پرسش ، امکان تعیین نمایش و عدم نمایش پرسش برای سایر کارشناسان را خواهند داشت همچنین قابل ذکر است هر فرد براساس دسترسی خود قادر به مشاهده پرسش های یک خرید خواهد بود. ضمنا امکان الصاق مستندات در هر پیام و نیز امکان ویرایش ظاهر پیام ارسالی توسط کارشناسان تدارکات با استفاده از ویرایشگر متنی مانند Word در نرم افزار خرید و تدارکات وجود دارد.

با پیمانه منابع مناسب انتخاب کنید

20 سال تجربه به روز رسانی و آموزش رایگان نرم افزار

سوالات متداول

سوالات متداول

برخی سوالات پرتکرار کاربران

1- نرم افزار خرید و تدارکات چگونه می تواند به ما کمک کند ؟

استفاده از نرم افزار خرید و تدارکات باعث می شود کارشناسان خرید و سایر افراد سازمان که به آنها دسترسی لازم جهت استفاده از این داده ها را داشته باشند به آسانی از طریق فرآیند خرید کالا ، بصورت کامل از مرحله درخواست خرید کالا تا پایان دریافت سفارش از تامین کنندگان را بصورت کاملا مکانیزه بصورت یک اتوماسیون گردش کار خرید با قابلیت دسترسی به مستندات و اسناد پرونده خرید کالا را داشته باشند و به سهولت امکان پاسخگویی به تامین کنندگان ، مدیران و سایر افراد را در اختیار داشته باشند.

2- آیا کیفیت و خدمات پس از فروش نرم افزار خرید و تدارکات مطلوب است ؟

شما با تماس با مشاوران فروش در نرم افزار خرید و تدارکات می توانید به لیست تماس مشتریان قبلی در نرم افزار خرید و تدارکات دسترسی پیدا کنید و مشخصاً از کیفیت در نرم افزار خرید و تدارکات مطمئن گردید در ضمن در سایت ما نمونه های از رضایت نامه های مشتریان قبلی در دسترس شما خواهد بود .

3- آیا استفاده و عملیاتی سازی نرم افزار خرید و تدارکات سخت و زمانبر است ؟

استفاده از جدیدترین ابزارهای تولید در نرم افزار خرید و تدارکات موجب گردیده است که ضمن سادگی در رابطه کاربری امکان تعریف و ایجاد گردش کار فرآیند خرید و مدیریت اقدامات در این فرآیند ، تعریف واحدهای اجرایی فرآیند ، تعیین آخرین وضعیت خرید و مدیریت تاییدات و اقدامات توسط کاربران به سهولت انجام گردد.

4- آیا همه نیاز های من در نرم افزار خرید و تدارکات در نظر گرفته شده است ؟

 باید به شما مژده بدهم که ما امکان ویژه سازی نرم افزار خرید و تدارکات را مطابق شرایط و نیازمندهای شما خواهیم داشت و قبلاً هم برای مشتریان قبلی نرم افزار خرید و تدارکات چنین اقداماتی انجام شده است تا کلیه نیازهای کارفرما در نرم افزار در نظر گرفته شود.

کاتالوگ نرم افزار

دریافت کاتالوگ و مشخصات نرم افزار خرید و تدارکات

در صورت تمایل جهت دریافت اطلاعات کامل در خصوص نرم افزار خرید و تدارکات ، دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص زیر سیستم های این نرم افزار و یا مشاهده دموی نرم افزار خرید و تدارکات ، لطفاً فرم روبرو را پر نمایید تا همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز شما را ارسال نمایند.

  captcha * کد امنیتی